Židovice 13. – 14.7.2019

Paragan Jump Tour

Ve dnech 13. – 14.7. se v Židovicích uskutečnilo 5. kolé skokového seriálu PARAGAN JUMP TOUR. I přes to že na různých místech republiky pršelo tak my jsme měli počasí akorát na skákání 🐴 Během víkendu se uskutečnilo na 400 startů.                                          

Sobota patřila oficiálním soutěžím, v soutěži st. ZM se stupňovanou obtížností si pro vítězství dojela Sixtová Tereza-CABINA OBROCKÁ s 55 dobrými body a časem 55,77 Mašková Amálie-RAECHEL SPARROW a třetí příčku vybojovala Futschiková Šárka-CAMOBELLA OBROCKÁ průběžný žebříček seriálu na st. ZM vede Ilona Thomas která posílila svůj náskok na druhou Nicole Gromošová a na třetí pozici je Michaela Dosoudilová.       

V soutěži st. Z na limitovaný čas si vítězství zajistila Smolíková Barbora – FORMIKA JANKA o jednu tisícinu před druhou Uškovičovou Petrou – RAINBOW 3 a třetí příčku obsadila DiS. Bolechová Jana – CONTERO 12. Bodování žebříčku st. Z vede Zapletalová Michaela před Nikole Gromošovou která se posunula o jednu příčku před třetí Nikola Boháčová

Soutěž st. ZL se stupňovanou obtížností ovládla Jaroslava Špurková – FOR FUNNY druhá se umístila Míša Zapletalová – LADY CONIE před třetí Darinou Hochmanovou – QUILISCA. Bodovací žebříček st. ZL po pěti kolech vede Jaroslava Špurková před Nikolou Boháčovou a Andreou Fingerhutovou.

Nejvyšší soutěž v rámci seriálu PARAGAN JUMP TOUR soutěž st. L** na čas ovládla nejrychlejším časem Vochozková Romana – VIViEN 5 před druhou Jaroslavu Špůrkovou – FOR FUNNY a pro třetí místo si dojela Konvalinová Alexandra – FUKJOE. Bodovací žebříček stupně L* tak vede Jaroslava Špurková která dnešním výkonem posílila náskok na druhou Ilonu Thomas s na třetí Martinu Benešovou.

V neděli se konali hobby soutěže, v soutěži hobby 60 cm se stupňovanou obtížností si pro vítězství s nejrychlejším časem 44,81 a plným ziskem dobrých bodů dojela Urbanová Anna – LEONARDO 650, druhé místo se ztrátou téměř tří vteřin obsadila Michaela Kurkova – ENGERSY a třetí příčku vybojovala Kamila Slezáková – SALOME 91.Bodovací žebříček seriálu hobby 60 cm vede Urbanová Anna která se díky svému prvnímu místu v soutěži posunula před Borovičkovou Barboru a je mezi nimi rozdíl čtyř bodů, třetí příčku drží Mejstříková Marcela se ztrátou tří bodů na Borovičkovou, máme první tři příčky hezky vyrovnané 🙂

V soutěži hobby 70 cm se stupňovanou obtížností se na prvním místě umístila Hykešová Michaela – HIDALGO 2 v čase 38,06 na druhém místě se ztrátou necelých dvou vteřin dojela Sabina Pelc – REIKI pouhých 9 setin před třetí Barborou Pospíšilovou – FIDORKA 6. Bodovací žebříček této soutěže vede Sabina Pelc, která se svým výkonem vzdálila druhé Martině Veselé o 19 bodů, díky svému vítězství v poslední soutěži se na třetí příčku průběžného pořadí posunula Michaela Hykešová.

Soutěž hobby 80 cm se stupňovanou obtížností ovládla v čese 55,84 a plným počtem dobrých bodů Sabina Pelc – REIKI, druhá se umístila Kristýna Kalibánová – DOLLOM IWANT YOU a na třetím místě se umístila Martina Poštová – ORKÁN 2. V bodovacím žebříčku hobby 80 cm si svým výkonem upevnila Sabina Pelc a má před druhou Michaelou Hykešovou náskok 22 bodů, a na M. Hykešovou se dotáhla třetí Eliška Jindrová, která ztrácí pouhé tři body.

Všem vítězům a dekorovaným gratulujeme a za tři týdny 3.8. se na Vás těšíme v Rudné kde se uskuteční jak hobby tak oficiální soutěže. 

Máme za sebou zatím pět kol čtyři nás ještě čekají, na víc v tom posledním berou jezdci dvojnásobný počet bodů tak že vše je pořadí pořád otevřené a ještě se můžete zapojit 🏆 🐴