Typ partnera: Partner

Paragan Jump Tour

Pegas Partner

Jezdecké potřeby PEGAS nabízí široký sortiment výrobků pro chovatele, jezdce a milovníky koní. Specializujeme se na kvalitní jezdecké vybavení a originální produkty potřebné k péči o koně.

Web Partnera

NutriHorse Partner

Jsme si vědomi, jak důležité je pro Vás zdraví a spokojenost Vašich čtyřnohých miláčků, ať se věnujete chovu, sportu nebo jezdíte jen tak, pro radost. Krmiva a doplňky pro Vaše koně vyrábíme pomocí nejmodernějších technologií a jen z těch nejkvalitnějších surovin, každý produkt pečlivě prověřujeme v našich laboratořích a za pomoci předních odborníků.

Web Partnera

Cafe Plechofka Partner

Kafe Plechofka je koncept spojení bistra, kavárny a obchůdku s jídlem od malých a lokálních výrobců. Lišíme se přístupem k naším produktům i k naším zákazníkům. Pokud vám u nás něco zachutná natolik, že si to budete chtít připravit podle svého, není nic jednoduššího než si vzít košík a ingredience si u nás jednoduše koupit.

Prožitek z kávy, jídla a pohody.

Web Partnera

ADW Partner

Vyrábíme špičková česká krmiva s maximální stravitelností a využitelností pro Vaše koně. Při jejich výrobě vycházíme z jednoduchých a tradičních procesů. Jedná se o jedinečné technologické zpracování v ČR.

Web Partnera