Stará Boleslav 18. – 19.5.2019

Paragan Jump Tour

Ve dnech 18. – 19. května se v JK Stará Boleslav uskutečnilo další kolo skokového seriálu PARAGAN JUMP TOUR, během těchto dvou dnů za příjemného jarního počasí odstartovalo více než tři sta startů a byly rozděleny další body do průběžného žebříčku bodování seriálu jak v hobby tak oficiální části seriálu. V rámci tohoto prvního kola se konalo všech sedm soutěží započítávaných do seriálu.

V soutěži hobby 60/70 cm konané jako dvoufázová soutěž se na prvním místě umístila Urbanová Anna na koni LEONARDO 650 která současně se svým druhým koněm MILEJDY vybojovala i třetí příčku v této soutěži, ale do průběžného bodování seriálu se jí započítávalo jen umístění s jedním koněm, druhou příčku si pro sebe zajistila Perlíková Eliška – JURÁŠ 33.

V soutěži hobby 70/80 cm vypsané jako dvoufázové skákání se z vítězství a současně druhého místa radovala Kalibánová Kristýna – DOLLOM IWANT a NORMAN 3 a třetí místo si zajistila Šlechtová Barbora – MARKUS 5.

V soutěži hobby 80/90 cm dvoufázové skákání zvítězila Sabina Pelc – REIKI, která se tak posunula do čela průběžného bodování v soutěži hobby 80 cm,  na druhém místě Grunová Michelle – ELMOS a třetí příčku obsadila Kalibánová Kristýna – NORMAN 3.

V soutěži st. ZM na limitovaný čas si pro vítězství dojela Šmídová Adéla – BERT JOLANKA, která se od limitovaného času odchýlila pouze o dvě setiny následovaná Radanou Romany – CALLISTA a Lenkou Zástěrovou – LANCELOT 18.

V soutěži st. Z s návazným rozeskakováním si vítězství zajistila Gromošová Nicole – PARIS 12, která se svým druhým koněm SHOCK obasila současně i třetí příčku této soutěže, druhou příčku obsadila Michaela Zapletalová – LADY CONIE a tyto dvě jezdkyně se tak dělí o první příčku průběžného bodování na stupni Z.

Soutěž st. ZL s rozeskakováním ovládla Markéta Ceplová – PERSIFAL druhá se umístila Jaroslava Špůrková – FOR FUNNY která tak vede průběžný bodovací žebříček st. ZL, třetí místo obsadila Eliška Plotnárková – ARAKAIN II.

Nejvyšší soutěž v rámci seriálu PARAGAN JUMP TOUR soutěž st. L* s rozeskakováním absolvovali pouze dvě dvě jezdkyně s nulou, vítězství v této soutěži si tak odnesla Jaroslava Špurková na koni FOR FUNNY s časem v rozeskakování 38,70 následovaná Hanou Minaříkovou – CARRICAIR s časem 46,22 a třetí příčku obsadil Kořínek Lukáš – QUENTIN 9, tato dvojice ale již byla zatížena 4 trestnými body v základním kole.

Všem vítězům a dekorovaným gratulujeme a těšíme se na viděnou při dalším kole seriálu v Královicích dne 26.5.kde se pojedou oficiální soutěže a 1.- 2..6. v Čakovičkách kde se uskuteční jak hobby tak oficiální soutěže.