Kováry 11.5.2019

Paragan Jump Tour

Dne 11.5. se v Kovárech uskutečnilo druhé kolo skokového seriálu PARAGAN JUMP TOUR v sekci hobby. Opět nám počasí přálo až na drobné dešťové přeháňky, ale mohlo být hůř protože v některých areálech se závody předčasně ukončili. Na tyto hobby závody se sešla početná sestava startujících a uskutečnilo se na 130 startů. V rámci skokového seriálu se uskutečnili tři soutěže započítávané do průběžného bodování seriálu.

V soutěži hobby 60 cm na limitovaný čas se z vítězství radovala Borovičková Barbora – DESERT ANGEL, na druhém místě se se umístila Voborská Dominika – DANDY 474 a třetí místo si zajistila Poláčková Miroslava – CLO N´DIR.

V soutěži hobby 70/80 cm zvítězila Veselá Martina – BRONCO 2 na druhém místě Cibulková Kateřina – JUDITA-H a třetí příčku obsadila Kramlová Barbora – PENÍZEK.

V soutěži hobby 80/90 cm si pro vítězství dojela Jindrová Eliška – ARI-BELL následovaná Hykešovou Michaelou – HIDALGO 2 a Křístkovou Gabrielou – Elfka

V průběžném žebříčku hobby 60 cm je na první pozici Borovičková Barbora následovaná Voborskou Dominikou a Poláčkovou Miroslavou. V soutěži hobby 70 cm se vedení po dvou kolech ujala Sabina Pelc o jeden bod před Veselou Martinou s odstupem 16 bodů od třetí Moniky Sýkorové. V nejvyšší soutěži hobby PARAGAN JUMP TOUR je po dvou kolech Sabina Pelc o osm bodů před druhou Monikou Sýkorovou a Jindrovou Eliškou.