Komárno – Nymburk 27.4.2019

Paragan Jump Tour

Dne 27.4. se v JK Komárno uskutečnilo první kolo skokového seriálu PARAGAN JUMP TOUR při kterém se i přes nepříznivou předpověď počasí, která se naštěstí nevyplnila sešlo téměř dvě stovky startů a byly rozděleny první body do průběžného žebříčku bodování seriálu. V rámci tohoto prvního kola se konalo šest soutěží započítávaných do seriálu.

V soutěži hobby 70 cm na limitovaný čas se z vítězství radovala Monika Sýkorová – HEART ROCK, na druhém místě se se umístila Sabina Pelc – REIKI a třetí místo si zajistila Karolína Glasová – PRETORIA MAWERICK.

V soutěži hobby 80 cm zvítězila Monika Sýkorová – HEART ROCK, která si tak zajistila dabl v soutěžích hobby, na druhém místě Sabrina Kneřová – CAPORIONE a třetí příčku obsadila Michaela Dosoudilová – AMAZONIE-LS. V soutěži st. ZM na limitovaný čas si pro vítězství dojela Michaela Dosoudilová – AMAZONIE-LS, která se od limitovaného času odchýlila pouze o jednu setinu následovaná Janou Horkou – FALKO 4 a Anetou Cucovou – ROMERA 1.

V soutěži st. Z s návazným rozeskakováním si vítězství zajistila Michaela Zapletalová – LADY CONIE, pro druhou příčku s odstupem 28 setin si dojela Nicole Gromošová – PARIS 12 a třetí příčku obsadila Markéta Ceplová – PARSIFAL. Soutěž st. ZL s návazným rozeskakováním ovládla Petra Charvátová – CARRAMELLA 2 s rozdílem téměř tří vteřin v návazném rozeskakování od druhé Barbory Kašíkové – GUMP OBROCKÝ, třetí příčku obsadila Barbora Slavíková – DUCATI.

Nejvyšší soutěž v rámci seriálu PARAGAN JUMP TOUR soutěž st. L* s rozeskakováním absolvovali pouze dvě dvě jezdkyně s nulou, vítězství v této soutěži si tak odnesla Jaroslava Špurková na koni FOR FUNNY s časem v rozeskakování 38,43 následovaná Petrou Charvátovou – CEDRIKA s časem 38,82 a třetí příčku obsadila Iva Stehlíková – GOLDEN CRY.

Všem vítězům a dekorovaným gratulujeme a těšíme se na viděnou při dalším kole seriálu v Kovárech dne 11.5.kde se pojedou hobby soutěže a 18.-19.5. ve Staré Boleslavi kde se uskuteční jak hobby tak oficiální soutěže.