Čakovičky 1. – 2.6.2019

Paragan Jump Tour

Ve dnech 1. – 2. června za slunného letního počasí proběhlo v Čakovičkách 4. kolo skokového seriálu PARAGAN JUMP TOUR, uskutečnilo se přes dvěstěpadesát startů a byly rozděleny další body do průběžného žebříčku bodování seriálu jak v oficiální části seriálu.

V soutěži hobby 60 cm na limitovaný čas si pro vítězství dojela Zajíčková Tereza – SINDY 30, druhé místo obsadila Urbanová Anna – LEONARDO 650 a třetí příčku vybojovala Černá Martina – CHARMILLE Z. Bodovací žebříček seriálu hobby 60 cm vede Borovičková Barbora před Urbanovou Annou a Majstříkovou Marcelou.

V soutěži hobby 70 cm sena prvním místě umístila Šabatová Diana – CAMINA LIBERTE která se od limitovaného času odchýlila pouze o tři setiny, druhé místo si svým výkonem zajistila Hykešová Michaela – HIDALGO 2 a třetí příčku obsadila Potluková Kateřina – ABREG. Bodovací žebříček této soutěže vede Sabina Pelc, která se o první příčku dělí s Martinou Veselou před Josefínou Novákovou, která nám svým dnešním výkonem poskočila na průběžnou třetí příčku.

Soutěž hobby 80 cm ovládla Majorošová Karolína – KEVIN/CRACK 1, druhá se umístila Jindrová Eliška – ARI-BELL a na třetím místě se umístila Anastasia Zubovás, která parkur překonala v přesně limitovaném čase ale bohužel obdržela 4 trestné body na překážkách. Bodovací žebříček hobby 80 cm vede Sabina Pelc před druhou Michaelou Hykešovou a třetí Eliškou Jindrovou.

V soutěži st. ZM na limitovaný čas si pro vítězství dojela Šlechtová Barbora – MARKUS 5, která se od limitované času odchýlila pouze o jednu tisícinu, na druhém místě se umístila Jagerovás Andrea – MONTY 30 a třetí příčku vybojoval Jiří Zderadička – R-CAPRI, průběžný žebříček seriálu na st. ZM vede Ilona Thomas na kterou se dnešním výkonem dotáhla Nicole Gromošová a na třetí pozici je Michaela Dosoudilová.

V soutěži st. Z na limitovaný čas si vítězství zajistila Zábranská Kristýna – ROSE OF LOVE, která se od limitovaného času odchýlila také pouze o jednu tisícinu druhou příčku obsadila Michaela Šmuková – JOLLY JOKER-EL PASO a třetí příčku obsadila Sofiya Cherkasová – L OREAL. Bodování žebříčku st. Z vede Michaela Zapletalová před Nikolou Boháčovou a Nicole Gromošovou.

Soutěž st. ZL na čas ovládla Nicola Remková – MONTEK 6 druhá se umístila Andrea Fingerhutová – SAFIRA-P před třetí Šárkou Hvězdovou-ALESKA. Bodovací žebříček st. ZL po čtyřech kolech vede Jaroslava Špurková před Nikolou Boháčovou a Andreou Fingerhutovou, která se dnešním výkonem posunula o deset příček.

Nejvyšší soutěž v rámci seriálu PARAGAN JUMP TOUR soutěž st. L* s návazným rozeskakováním ovládla nejrychlejším časem Martina Benešová-BACARDI 2 před druhou Zuzanou Šmejkalovou-AUGUSTINUS, pro třetí místo si dojela Hana Kopecká-EDITH PIAF HF Alkapet. Bodovací žebříček stupně L* tak vede Jaroslava Špurková na kterou se dnešním výkonem dotáhla průběžně druhá Martina Benešová která tak poskočila o 20 příček a na třetím místě Ilona Thomas

Všem vítězům a dekorovaným gratulujeme a po kratší pauze se těšíme na viděnou při dalším kole seriálu 13.-14. července v Židovicích kde se uskuteční jak hobby tak oficiální soutěže.

Máme za sebou zatím čtyři kola a pět nás ještě čeká, na víc v tom posledním berou jezdci dvojnásobný počet bodů tak že vše je pořád otevřené a pořád se ještě můžete zapojit…