3.8. Rudná

Dne 3. srpna se v Rudné uskutečnilo 6. kolo skokového seriálu PARAGAN JUMP TOUR.         Počasí bylo tentokrát hodně rozmanité od sluníčka až po drobný krátký deštík.                 Sešlo se zde v tento den na 160 startů v 6ti soutěžích zařazených do seriálu Paragan jump tour což svědčí o tom že seriál Vás baví a je to pro nás známkou že jsme se vydali při založení seriálu správným směrem :-)                                                                   Závodní den začal soutěží hobby 70 cm na limitovaný čas kterému se nejvíce přiblížila Helcová Veronika - MR LANDO, druhou příčku obsadila Hubáčková Petra - SILVIO 1 a třetí příčku si pro sebe zajistila Sabina Pelc - REIKI, která tak potvrdila svou vedoucí pozici ve vedení této soutěže, na druhém místě je v současné době Hykešová Michaela, která se tak dostala před Veselou Martinu, která v Rudné nestartovala.                                  Soutěž Hobby 80 cm se stupňovanou obtížností ovládla Karolína Miltrová - RICCO 2, která v seriálu startovala poprvé a ihned je tak na 11té dělené příčce což svědčí o tom, že nikdy není pozdě se k tomuto seriálu přidat, na druhém místě se umístila Růžičková Michaela - SILVIO 1 a třetí příčku obsadila Švarcová Nikola - ALLECO. Změnilo se nám i průběžné pořadí této soutěže, na prvním místě se drží Sabina Pelc, na druhé místo se posunula Eliška Jindrová, která tak předběhla Michaelu Hykešovou a dělí je tak pouhé tři body.      V soutěži st. ZM se stupňovanou obtížností si pro vítězství dojela vedoucí jezdkyně této soutěže Ilona Thomas - GALE 1, druhou příčku obsadila MUDr. Zuzana Bezděková - RODEO AU HEUP a i když v seriálu startovala poprvé je naráz na 12té dělené příčce a má tak možnost posunout se až do finále a bojovat tak o medailové pozice v této soutěži a třetí místo obsadila Čekalová Markéta -MIGUEL 1.                                                  průběžný žebříček seriálu na st. ZM vede Ilona Thomas která posílila svůj náskok na druhou Nicole Gromošová a o třetí pozici se dělí Michaela Dosoudilová a Lenka Zástěrová. Bohužel tuto soutěž a soutěž st. Z z druhého místa opouští Nicole Gromošová, která je v očekávání miminka a my ji gratulujeme a přejeme vše nej nej  a rádi ji uvidíme při finále v Hradištku kdy pro ni máme nachystané malé (velké) překvapení :-D                V soutěži st. Z na limitovaný čas si vítězství zajistila Barbora Hurt Hrubešová - DON CONTA W v excelentním čase se od limitovaného odchýlila o pouhé tři tisíciny, druhou příčku obsadila Ilona Thomas - GALE 1 a pro třetí příčku si dojela Rezáková Kateřina - PICOLLO 2                                                                                                                  Bodování žebříčku st. Z vede Zapletalová Michaela před před druhou Nikolou Boháčovou a třetí Nicole Gromošovou                                                                                            Soutěž st. ZL na čas si v nejrychlejším čase 57,27 pro vítězství dojela Hojovcová Marie - ARIEL 4 druhá se umístila Barbora Hurt Hrubešová - CASSABLANCA 1 před třetí              Ing. Michaelou Hozdekovou - GRANDE GASPARI                                                                     Bodovací žebříček st. ZL po šesti kolech vede Jaroslava Špurková před Nikolou Boháčovou a Andreou Fingerhutovou.                                                                        Nejvyšší soutěž v rámci seriálu PARAGAN JUMP TOUR soutěž st. L* na čas ovládla excelentním časem 61,93 Vochozková Romana - VIViEN 5 a měla tak náskok téměř osm vteřin pře druhou Marií Hojovcovou, pro třetí příčku si dojela Andrea Pošívalová - CZACZA Bodovací žebříček stupně L* tak vede Jaroslava Špurková pouhé tři body před druhou Romanou Vochozkovou a na třetí příčku průběžného bodování se svým dnešním čtvrtým místem vyhoupla Barbora Slavíková

Všem vítězům a dekorovaným gratulujeme 🥇🏆🐴a už příští týden 10.-11. srpna se na Vás těšíme v Opřeticích. Jak vidno dle výsledků v Rudné je vše otevřeno a nikdy není pozdě se k našemu seriálu přidat, na víc v posledním kole je možno získat dvojnásobný počet bodů což pořadím řádně zamíchá  🏆🥇🐴