18. - 19.5. Stará Boleslav

Ve dnech 18. - 19. května se v JK Stará Boleslav uskutečnilo další kolo skokového seriálu PARAGAN JUMP TOUR, během těchto dvou dnů za příjemného jarního počasí odstartovalo více než tři sta startů a byly rozděleny další body do průběžného žebříčku bodování seriálu jak v hobby tak oficiální části seriálu. V rámci tohoto prvního kola se konalo všech sedm soutěží započítávaných do seriálu. V soutěži hobby 60/70 cm konané jako dvoufázová soutěž se na prvním místě umístila Urbanová Anna na koni LEONARDO 650 která současně se svým druhým koněm MILEJDY vybojovala i třetí příčku v této soutěži, ale do průběžného bodování seriálu se jí započítávalo jen umístění s jedním koněm, druhou příčku si pro sebe zajistila Perlíková Eliška - JURÁŠ 33.              V soutěži hobby 70/80 cm vypsané jako dvoufázové skákání se z vítězství a současně druhého místa radovala Kalibánová Kristýna - DOLLOM IWANT a NORMAN 3 a třetí místo si zajistila Šlechtová Barbora - MARKUS 5. V soutěži hobby 80/90 cm dvoufázové skákání zvítězila Sabina Pelc - REIKI, která se tak posunula do čela průběžného bodování v soutěži hobby 80 cm,  na druhém místě Grunová Michelle - ELMOS a třetí příčku obsadila Kalibánová Kristýna - NORMAN 3. V soutěži st. ZM na limitovaný čas si pro vítězství dojela Šmídová Adéla - BERT JOLANKA, která se od limitovaného času odchýlila pouze o dvě setiny následovaná Radanou Romany - CALLISTA a Lenkou Zástěrovou - LANCELOT 18. V soutěži st. Z s návazným rozeskakováním si vítězství zajistila Gromošová Nicole - PARIS 12, která se svým druhým koněm SHOCK obasila současně i třetí příčku této soutěže, druhou příčku obsadila Michaela Zapletalová - LADY CONIE a tyto dvě jezdkyně se tak dělí o první příčku průběžného bodování na stupni Z.  Soutěž st. ZL s rozeskakováním ovládla Markéta Ceplová - PERSIFAL druhá se umístila Jaroslava Špůrková - FOR FUNNY která tak vede průběžný bodovací žebříček st. ZL, třetí místo obsadila Eliška Plotnárková - ARAKAIN II. Nejvyšší soutěž v rámci seriálu PARAGAN JUMP TOUR soutěž st. L* s rozeskakováním absolvovali pouze dvě dvě jezdkyně s nulou, vítězství v této soutěži si tak odnesla Jaroslava Špurková na koni FOR FUNNY s časem v rozeskakování 38,70 následovaná Hanou Minaříkovou - CARRICAIR s časem 46,22 a třetí příčku obsadil Kořínek Lukáš - QUENTIN 9, tato dvojice ale již byla zatížena 4 trestnými body v základním kole.

Všem vítězům a dekorovaným gratulujeme a těšíme se na viděnou při dalším kole seriálu v Královicích dne 26.5.kde se pojedou oficiální soutěže a 1.- 2..6. v Čakovičkách kde se uskuteční jak hobby tak oficiální soutěže.