11.5. Kováry

Dne 11.5. se v Kovárech uskutečnilo druhé kolo skokového seriálu PARAGAN JUMP TOUR v sekci hobby. Opět nám počasí přálo až na drobné dešťové přeháňky, ale mohlo být hůř protože v některých areálech se závody předčasně ukončili. Na tyto hobby závody se sešla početná sestava startujících a uskutečnilo se na 130 startů. V rámci skokového seriálu se uskutečnili tři soutěže započítávané do průběžného bodování seriálu.

V soutěži hobby 60 cm na limitovaný čas se z vítězství radovala Borovičková Barbora - DESERT ANGEL, na druhém místě se se umístila Voborská Dominika - DANDY 474 a třetí místo si zajistila Poláčková Miroslava - CLO N´DIR. V soutěži hobby 70/80 cm zvítězila Veselá Martina - BRONCO 2 na druhém místě Cibulková Kateřina - JUDITA-H a třetí příčku obsadila Kramlová Barbora - PENÍZEK. V soutěži hobby 80/90 cm si pro vítězství dojela Jindrová Eliška - ARI-BELL následovaná Hykešovou Michaelou - HIDALGO 2 a Křístkovou Gabrielou - Elfka

V průběžném žebříčku hobby 60 cm je na první pozici Borovičková Barbora následovaná Voborskou Dominikou a Poláčkovou Miroslavou. V soutěži hobby 70 cm se vedení po dvou kolech ujala Sabina Pelc o jeden bod před Veselou Martinou s odstupem 16 bodů od třetí Moniky Sýkorové. V nejvyšší soutěži hobby PARAGAN JUMP TOUR je po dvou kolech Sabina Pelc o osm bodů před druhou Monikou Sýkorovou a Jindrovou Eliškou.